Dr. C. Cengiz Çevik (Klasik Filolog) – Blog

Birtakım filolojik hassasiyetler: Eskiçağ ve günümüze dair kişisel okumalar ::: İstanbul Üniversitesi, Latin Dili ve Edebiyatı bölümü, Dr.

BirGün’e üye ol, destek ol!

BirgünBir üye-destekçi kampanyası başlatıyoruz. Binlerce okurumuzun, sevenimizin desteği ile sabit bir gelire kavuşup bu zor dönemi aşmak istiyoruz. Karşılığında da e-gazete üyeliği, kitap dergi hediyeleri, festival biletleri veriyoruz. Bu ülkede BirGün’ün yaşamasını, büyümesini isteyecek on binlerin, yüzbinlerin olduğunu biliyoruz. Mahkeme salonlarında başımız dik duruyorsak da bu güvenle duruyoruz.

Uzun süredir BirGün okuruyum, bir iki defa egazetesine abone olduysam da, basılı halini almamazlık edemedim, hep aldım. Dışarıda olup da fırsat bulduğumda hep BirGün’ü alırım, gazetelik gördüğümde dayanamam yani. Türkiye’nin mevcut koşullarında böyle muhalif bir gazetenin ekonomik olarak ayakta kalabilmesinin ne kadar zor olduğunu biliyoruz, sonunda yönetim “BirGün’e üye ol, destek ol” kampanyası başlatmış, biz okuyuculardan destek bekliyorlar. Okuyorsak, esirgemeyelim, destek verelim. Belki gün olmayacak, devran dönmeyecek ama direnenler kalacak, BirGün’le kalacağız.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

Bilgi

This entry was posted on 02/02/2016 by in Başka birtakım hassasiyetler and tagged , , .
%d blogcu bunu beğendi: